English

 


פרסומי PMW
ארה"ב וישראל מפיצות מין, פורנוגרפיה וסמים בעולם הערבי, לדברי מורה דת מוסלמי בטלוויזיה הרשמית של הרש"פ
Share |
   
ארה"ב וישראל מפיצות מין, פורנוגרפיה וסמים
בעולם הערבי, לדברי מורה דת מוסלמי
בטלוויזיה הרשמית של הרש"פ
 
מטרת הנשיא בוש בהפצת הפורנוגרפיה הייתה
"ללמד אותם את הציוויליזציה והתרבות האמריקאית"
 
ישראל מפיצה תכנים מיניים בעולם
"על מנת להרוס את כל גילויי הרוח בקרב ערבים ומוסלמים"איתמר מרכוס
 
מנחה בתכנית המלמדת דת בטלוויזיה של הרש"פ, עימאד חמתו, הסביר לאחרונה בראיון בטלוויזיה הפלסטינית כי ארה"ב וישראל שותפות במטרה של הריסת המוסר והערכים של העולם הערבי, ומנסות לעשות זאת באמצעות הפצה של פורנוגרפיה. חמתו טען כי ניסיונות אלה החלו בזמן של נשיא ארה"ב לשעבר בוש,  וציטט כביכול את דברי בוש: "אנו ניכנס לעיראק כדי לתקן את טעותו של אלוהים, ששם נפט בחצי האי ערב. אנו נגיע לעיראק, נכניס לשם סרטי מין ונלמד אותם את הציוויליזציה והתרבות האמריקאית."  [הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 29/2/2016]
 
חמתו לימד בשנה שעברה כי הבעיות עם ישראל חוזרת עוד יותר לאחור, מאחר שלפי הקוראן היהודים הם חסרי ערכים מטבעם:
 
"היהודים האלה, כפי שנאמר בקוראן, הם מאמיני הגוף, לא מאמיני הרוח. היהודים, לפי דתנו, מאמינים רק בגוף... בעיניהם כל דבר גופני יש לו ערך, ולכן 'אתה רואה שהם האנשים השוקדים יותר מכל אחד אחר להישאר חיים' . לא נאמר 'בחיים', עם יידוע, אלא חיים סתם, לא חשוב איזה [סוג] של חיים. חיים במזבלה, חיים של פחדנות. העיקר  להישאר בחיים."
[הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 12/6/2015]
 
ולפיכך, אומר המורה הפלסטיני לאסלאם:

 
"מה ישראל נתנה לעולם בזמננו, מלבד שחיתות מוסרית וניוון ערכים, מלבד שימוש בסמים וגלולות?"
 
ארצות הברית אינה טובה מישראל, מבחינת המזימות להרוס את העולם הערבי:
 
"ב-CIA יש יחידה שנקראת 'היחידה לייצור מצב רוח עולמי.' הם מסתכלים במפה: 'מה מתאים לעזה, או לירדן, או לסוריה? גלולות טרמדול (כלומר, משככי כאבים)? כדורים לשיפור מצב רוח? חומרים מעוררי הזיות?' מייצרים אותם בהודו, מביאים אותם לישראל ומפיצים אותם בסיני. לאחר מכן, מפיצים אותם באזור כדי לחסל את מה שנותר מן הערכים של בנינו."
 
להלן קטעים ארוכים יותר מן התוכניות בהן האשים חמתו  את ישראל וארה"ב בהפצת פורנוגרפיה וסמים בעולם הערבי:
 
עימאד חמתו, מרצה לפרשנות קוראן, אוניברסיטת פלסטין, עזה: "נושא המין הוא הבעיה החמורה ביותר שהעולם סובל ממנה כיום. הוא משתקף כיום בצורה שבה המערב מכוון אותנו. לפני הפלישה לעיראק, אמר [נשיא ארה"ב לשעבר] בוש: אנו ניכנס לעיראק כדי לתקן את טעותו של אלוהים, ששם נפט בחצי האי ערב. אנו נגיע לעיראק, נכניס לשם סרטי מין ונלמד אותם את הציוויליזציה והתרבות האמריקאית."
[הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 29/2/2016]
 
עימאד חמתו, מרצה לפרשנות קוראן, אוניברסיטת פלסטין, עזה: "הסכסוך היום בינינו ובין ישראל הוא סכסוך בין רוח לגוף. התקשורת העולמית של ישראל התפרסה על פני העולם, והמלחמה שלה נגד הערבים והמוסלמים מתנהלת באמצעות אש המין שהיא מפיצה בעולם. ישראל נאלצה להשתמש באש הזו, כפי שהזכרנו בשיעור קודם, כדי להרוס את כל גילויי הרוח אצל הערבים והמוסלמים. כל דבר אצל הערבים והמוסלמים מת מלבד תאוותם. לכן אנו רואים גילויים של פריצות וחוסר צניעות בשידוריהם של ערוצי לוויין רבים, תמונות ופרסומות להארכת האבר ועשיית מעשים שונים. כל אלה מעשים הנוגדים את הצניעות. למה? משום שהיהודים האלה, כפי שנאמר בקוראן, הם מאמיני הגוף, לא מאמיני הרוח. היהודים, לפי דתנו, מאמינים רק בגוף. עד כדי כך, שהם דרשו מן הנביא משה: הראה לנו את אלוהים במו עינינו. אלו אנשים שלא מאמינים בעולם הרוח. הרוח בעיניהם [חסרת ערך]. בעיניהם כל דבר גופני יש לו ערך, ולכן 'אתה רואה שהם האנשים השוקדים יותר מכל אחד אחר להשאר חיים'. לא נאמר בחיים, עם יידוע, אלא חיים סתם, לא חשוב איזה [סוג] של חיים. חיים במזבלה, חיים של פחדנות. העיקר להישאר בחיים.
מה ישראל נתנה לעולם בזמננו, מלבד שחיתות מוסרית וניוון ערכים, מלבד שימוש בסמים וגלולות? אמרתי בשיעור קודם, שב-CIA יש יחידה שנקראת 'היחידה לייצור מצב רוח עולמי.' הם מסתכלים במפה: 'מה מתאים לעזה, או לירדן, או לסוריה? גלולות טרמדול (כלומר, משככי כאבים)? כדורים לשיפור מצב רוח? חומרים מעוררי הזיות?' מייצרים אותם בהודו, מביאים אותם לישראל ומפיצים אותם בסיני. לאחר מכן, מפיצים אותם באזור כדי לחסל את מה שנותר מן הערכים של בנינו."
 [הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 12/6/2015]
 


הידיעה הקודמת הידיעה הבאהלארכיון פרסומי PMW
Created by swat