English

 


כל הדף


שנאת המערב ופאן-אסלאמיות
תמיכה פלסטינית בסדאם חוסיין
שנאת המערב ופאן-אסלאמיות

תמיכה פלסטינית בסדאם חוסיין

עמוד הפייסבוק של פת"ח מאדיר את סדאם חוסיין
מקור: פייסבוק, "פת"ח - העמוד המרכזי", 13/01/2015


טקסט:
"תמונה מהזיכרון של המהפכה: הנשיא המפקד יאסר ערפאת עם נשיא עיראק סדאם חוסיין במהלך ועידת הפסגה של המדינות הבלתי מזדהות בקובה בשנת 1978."
זמר בטקס של פת"ח קורא לסדאם חוסיין "השהיד המנהיג... המהולל"
מקור: Israeli TV Ch2 (dont Use), 31/12/2012
בטלוויזיה הפלסטינית שודר טקס ציון יום השנה ה-48 לייסוד פת"ח שנערך ב-31/12/2012. הקהל הריעו בתגובה לדברי פתיחה של הזמר עדנאן בלאונה לשיר של להקתו כאשר הזכיר את סדאם חוסיין:
     "לא נשכח את שהיד האומה המוסלמית והאומה הערבית, השהיד המנהיג, 'מהיב רכן' [הדרגה הגבוהה ביותר בצבא עיראק], סדאם חסין המהולל. [הקהל מריע] כידוע לכם, היום חל יום השנה למותו כשהיד."

הערה: בקהל נוכחו מנהיגי פת"ח והרשות הפלסטינית: חבר הועד המרכזי של פת"ח סאיב עריקאת, חבר הוועד המרכזי של פת"ח ג'מאל מוחיסן, שר האסירים ברש"פ עיסא קראקע, מושל מחוז בית-לחם עבד אל-פתאח חמאיל, מושל חברון כאמל חמיד.
עמוד הפייסבוק הרשמי של פת"ח חולק כבוד לסדאם חוסיין
מקור: פייסבוק, "פת"ח - העמוד המרכזי", 20/12/2012
[https://www.facebook.com/fatehal3sfh]
מנהל עמוד הפייסבוק הרשמי של פת"ח בחר להעלות לעמוד שתי תמונות של סדאם חוסיין:

טקסט לצד התמונה הראשונה:
     "הוא חייך כדי לקחת מהאויב את התענוג שבניצחון!!!
שאללה ירחם עליך, סדאם חוסיין."
[20/12/2012]

טקסט לצד התמונה השנייה:
     "היום, ה-30/12/2012, יום השנה השישי למות השהידים של נץ הערבים ואריה הפרת והחידקל:
כאשר הלכנו בדרך, ידענו שהגרדום הוא סולם האמונה
מהיבּ מטה [הדרגה הגבוהה ביותר בצבא עיראק], השהיד הנשיא סדאם חוסיין המהולל."
[30/12/2012]
לחץ כאן לדיווח
סדאם חוסיין - השהיד הגדול מכולם
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 10/11/2009
     "בליבו וברוחו [של ערפאת] התקבצה דמות הגיבורים השהידים מעבד אל-קאדר אל-חוסייני [מפקד פלסטיני במלחמת השחרור - 1948], כלל הפדאא'ין במשך מאה שנים, כל אלה התרבו ברוחו של הלוחם הזה כמו שהתרבו ברוחם של השהידים שקדמו לו מחברי הוועד המרכזי [של פת"ח]. אנשי המהפכה הפלסטינית, והשהידים הערביים עד האחרון שבהם המנהיג סדאם חוסיין, השהיד החאג' הגדול ביותר, הם יישארו ככתר וכסמל בשמי ההתנגדות הערבית במאבק עם כוחות ההתנשאות העולמית ועם הגזענות הציונית המוגנת על ידי הטוטם הגרעיני."
ספר לימוד ברש"פ: העיראקים המורדים בארה"ב הם "התנגדות אמיצה"
מקור: היסטוריה של הערבים והעולם במאה העשרים, כיתה י"ב, 01/01/2009
ספר לימוד היסטוריה ברשות הפלסטינית, נמצא בשימוש בשנת 2009, פורסם בשנת 2006:
     "נשיא ארה"ב, ג'ורג' בוש הבן, נתן לנשיא עיראק בשנת 2003, אולטימטום של 48 שעות לעזוב את עיראק, אחרת יעמוד בפני מלחמה לפירוקו מנשקו. הליגה הערבית דחתה את האולטימטום הזה. ארה"ב ובריטניה התעלמו מהעמדות הרשמיות והעממיות והחלו בהנחתת מהלומות הצבאיות... כוחותיהן הסתערו לעבר הערים העיראקיות בהשתתפות כוחות צבאיים מלאומים שונים, ובגדאד נפלה. העיראקים לא נכנעו לכיבוש הזה אלא עלה בידם לארגן את עצמם ולפתוח בהתנגדות אמיצה לשחרור עיראק."
[מתוך "היסטוריה של הערבים והעולם במאה העשרים", כיתה י"ב, עמ' 147]
 
בכיר פת"ח מביע תמיכה בטרור העיראקי
מקור: הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ, 26/02/2008
מחמוד אסמאעיל, חבר הוועד הפועל של אש"ף:
     "ברצוני לצטט את המהלכים שמבצע כבוד הנשיא ואת המהלכים שעשויים להיות, כשאנחנו יוצאים מנקודת ההנחה שפלסטין היא הסוגיה האמיתית והמרכזית של האומה הערבית. כמעט שלא מפליא [שלפי] חלק מהעיתונאים ואנשי התקשורת של העידן האמריקאי הנוכחי המגונה, זאת שפה ישנה השייכת לשנות ה-50 וה-60, כאשר אנו מדברים על עקרונות, ערכים וטבע המאבק בין האומה הערבית ובין אויבי האומה האימפראליסטים והציונים, שתוקפים וכובשים את שטחינו בתוך פלסטין ומחוץ לפלסטין עכשיו, בעיראק, ובשאריות מדרום לבנון ובגולן.
אנו גאים בשפה הזאת כי אנו ערבים אמיתיים שמאמינים בערביות שלנו, באמונה שלנו, בסוגייה שלנו באומה שלנו, בזכותינו למאבק ובהתנגדות בכל הצורות האפשריות לנו בכל האדמות הכבושות בפלסטין ,לבנון, גולן ובעיראק."
משרד התרבות הפלסטיני מביע תמיכה במורדים העיראקים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 11/10/2007
אחמד דחבור, מנכ"ל משרד התרבות הפלסטיני לשעבר:
    
"מאז הכיבוש האמריקאי לעיראק מתנהלת פלישה קולוניאליסטית, כאילו כל הערבים הובסו... במובן זה שהפלישה לעיראק לא היתה מלחמה קונבציונאלית עם תוצאות קונבנציונאליות, אלא היא ניסיון אמריקאי רציני להכניע את האזור כולו."
נשיא ארה"ב בוש רצח מיליון אנשים בעיראק, אפגניסטאן, פקיסטאן ואמריקה
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 11/07/2007
אחמד דחבור, כותב טור יומי בעיתון הרשמי של הרש"פ:
     "אולם, [האם אתם רוצים] שאספר לכם על פלא שמיני, המביס את הראשונים והאחרונים? זהו גבר בן 61 שנים, שבעבר טופל נגד התמכרות לאלכוהול, והדבר המפורסם ביותר לגביו הוא שהוא מוגבל בשכלו, והוא יצא בבחירת הבוחרים האמריקאים כנשיא במושב הראשון [קדנציה ראשונה], והם לא למדו לקח אלא בחרו בו בפעם השנייה, כך שמספר ההרוגים שלו באופן ישיר הגיע למיליון בני אדם בעיראק ואפגניסטן ופקיסטן ואמריקה, ועוד היד נטויה.
האם הג'וניור הזה לא ראוי להיקרא הפלא השמיני?"
[הערה: מאמר זה נכתב בעקבות בחירת העיר העתיקה פטרה שבירדן לאחד משבעת פלאי העולם]
 
"אללה, השתלט על האמריקאים... ספור אותם והרוג אותם"
מקור: ערוץ אל-אקצא (חמאס), 20/04/2007
אחמד בחאר, יו"ר המועצה המחוקקת מטעם חמאס:
     "זהו האסלאם, שהקדים את הזמן בנוגע לזכויות האדם ביחס לאסירים, אך עמנו נפגע על ידי הבלוטה הסרטנית, שהם היהודים, בלב האומה הערבית... היו בטוחים שאמריקה תחלוף מן העולם, אמריקה נעשתה מתבוססת [בדמים] היום בעיראק ובאפגניסטאן, אמריקה מובסת וישראל מובסת, והובסה בלבנון ובפלסטין... הבא לנצחוננו על עדת הכופרים... אללה, שלח ידך ביהודים ובעלי בריתם! אללה, שלח ידך באמריקאים ובעלי בריתם! ... אללה, הרוג בהם עד אחד ואל תשאיר מהם נפש חיה."
תנועת פת"ח קוראת לסניף מחוזי על שם סדאם חוסיין
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 28/01/2007
     "פת"ח כינסה את ועידת תא 3 - 'התא ע"ש השהיד סדאם חוסיין,' בנוכחות מושל מחוז ג'נין, קדורה מוסא, ומזכיר תנועת פת"ח במחוז."
טורניר כדורגל על שם סדאם חוסיין
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 28/01/2007
      "קבוצת מרכז צעירי טולכרם הוכתרה לאלופת טורניר הכדורגל ע"ש המנהיג והשהיד סדאם חוסיין."
הכיכר המרכזית והשכונה על שם סדאם חוסיין
מקור: אל-איאם, 12/01/2007
      "תושבי מחנה ג'נין קראו אתמול לכיכר המרכזית במחנה על שם נשיא עיראק, סדאם חוסיין... באותו הקשר, תושבי [שכונת] ואדי ברקין שממערב למחנה קראו את שכונתם ע"ש השהיד סדאם חוסיין."
העיתון הרשמי של הרשות הפלסטינית מתאבל על מותו של סדאם חוסיין
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 10/01/2007
      "טקסי זיכרון ואוהלי אבלים נפתחים דרך קבע להנצחת הנשיא סדאם. טקסי זיכרון רבים ממשיכים להתקיים במחוז חברון."
המופתי הראשי לשעבר מגנה את ארה"ב על הוצאתו להורג של סדאם
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 10/01/2007
יו"ר הוועד האסלאמי העליון, השייח' עכרמה צברי:
     "בית המשפט, שדן את הנשיא המנוח, הורכב תחת מטריית כיבוש אמריקאית. לכן, הוא אינו לגיטימי ולא חוקי. עיתוי ביצוע גזר הדין הינו פרובוקטיבי ובלתי חוקי. הביצוע היה קונספירטיבי ועדתי והוא [משקף] זלזול באומה האסלאמית והערבית, בשליטיה ובעמיה."
הכל בג`נין מגנים ומוקיעים את הוצאתו להורג של סדאם חוסיין
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 04/01/2007
      "תנועת פת"ח, היוזמת והמארגנת של התהלוכה הזו, הפיצה הודעה, שבה הטילה על אויבי האומה הערבית, קרי האמריקנים והציונים, את האחריות להוצאתו להורג של הנשיא סדאם חוסיין. פת"ח גינתה בהודעתה את השתיקה שאפיינה את העמדה הרשמית הערבית ביחס למעשה הפשע הזה.
בעיירה יעבד, גורמי הכוח הלאומיים והאסלאמיים קראו לתהלוכה ביומו השלישי של חג הקורבן. אלפי אזרחים נשאו תפילת אשכבה לעילוי נשמת סדאם במסגד. לאחר מכן, יצאה תהלוכה ברחובות העיירה, שננעלה במשרדי עיריית יעבד, שם נפתחה סוכת אבלים לזכרו. אישי הציבור וגורמי הכוח ביעבד החליטו לקרוא את אחד מבתי הספר בעיירה ואת הרחוב החשוב ביותר בה ע"ש סדאם להנצחת זכרו וכדי להדגיש את ערכי הערביות והג'יהאד, שאותם ייצג."
פת"ח: סדאם חוסיין הוא סמל לכל המנהיגים והלוחמים
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 04/01/2007
      "איימן זמידי דיבר בשם תנועת פת"ח... סדאם חוסיין הפך לסמל עבור כל המנהיגים ולוחמים, אשר למול הטירונות של אוייבי האומה, איך מקום לכניעה."
תנועת פת"ח מאשימה את ארה"ב בהוצאתו של סדאם להורג
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 04/01/2007
     "תנועת פת"ח... מטילה על אויביי האומה הערבית.. האמריקאים והציונים את האחריות המלאה על הוצאתו להורג של הנשיא סדאם חוסיין."
טורניר כדורגל על שם סדאם חוסיין
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 04/01/2007
      "האגודה הלאומית של משפחות השהידים של פלסטין ותחנת הרדיו 'קול הצעירים' טורניר כדורגל ל[זכר] השהיד המנהיג הכללי, סדאם חוסיין."
רחוב ובית ספר על שם סדאם חוסיין בעיירה יעבד ממומנים בכספי סיוע אמריקאים (USAID)
מקור: אל-חיאת אל-ג'דידה, 04/01/2007
ב-14/07/2005 פורסמה בעיתון הפלסטיני "אל-איאם" ידיעה אודות העברת כספי סיוע אמריקאים [קרן USAID] לעיריית יעבד [שבמחוז ג'נין] בסך 400,000$, לשם סלילת הכביש הראשי ברשות המקומית:
     "הסיוע של הסוכנות האמריקנית לפיתוח בינ"ל לעיירה נמשך ברציפות וכלל ביצוע פרויקט לסלילה ולשיפוץ הכניסה הראשית לעיירה ושל כמה רחובות פנימיים בה באורך של שלושה קילומטרים ובעלות של 402 אלף דולר."

ב-04/01/2007, זמן קצר לאחר הוצאתו להורג של מנהיג עיראק לשעבר, סדאם חוסיין, פורסמה בעיתון הראשי של הרשות הפלסטינית, "אל-חיאת אל-ג'דידה", ידיעה אודות עיריית יעבד, שקיבלה כספי סיוע אמריקאיים מטעם USAID לשם סלילה ושיפוץ כביש הגישה הראשי לעירייה שנתיים לפני כן, אשר חנכה בית ספר ורחוב על שם סדאם חוסיין:
     "אישי הציבור וגורמי הכוח ביעבד החליטו לקרוא את אחד מבתי הספר בעיירה ואת הרחוב החשוב ביותר בה על שם סדאם, להנצחת זכרו וכדי להדגיש את ערכי הערביות והג'יהאד, שאותם ייצג."
האמריקאים והיהודים יובסו על ידי האסלאם
מקור: אל-איאם, 26/04/2006
אבו מוסעב א-זרקאווי, בכיר אל-קעאדה בעיראק:
     "אנו נביס את אמריקה בעיראק ונוציא אותה מעיראק... לממשל האמריקאי, ובראשו סמל הצלבנות בוש, אנו אומרים לו ולמלוויו היהודים והצלבנים והמורדים והכופרים ולאחרים: אתם לא תבלו בנעימים בארצות האסלאם."
12
הצג ברצף
כל הדף


Created by swat