English

 

גרמנו לשינוי

ממצאי "מבט לתקשורת פלסטינית" (PMW), העוסקים בחברה, הפוליטיקה והאידיאולוגיה הפלסטינית, מוצגים תדירות במסגרות מדיניות, אקדמיות ותקשורתיות.
בתוך כך, שימועים, הרצאות ותדריכים בפני חברי הקונגרס והסנאט האמריקאיים, והפרלמנטים של קנדה, בריטניה, צרפת, גרמניה, נורבגיה, שבדיה, אוסטרליה והאיחוד האירופי.
נציגי PMW העבירו הרצאות בכנסים ואוניברסיטאות בארה"ב, קנדה, צרפת, בריטניה, דנמרק, בלגיה, גרמניה, אוסטרליה, יפן, דרום אפריקה, דרום קוריאה, הפיליפינים ורבים אחרים. כמוכן, ממצאי הארגון הוצגו בפני אנשי ביטחון בכירים ברחבי העולם.
PMW העניקה ראיונות לרשתות בינלאומיות כגון CNN, FOX NEWS, BBC ורבות אחרות.

משפחות נפגעי טרור פנו לטראמפ למנוע כניסת עבאס לכנס האו"ם, יוזמת "מבט לתקשורת פלסטינית" 

"בין חותמי המכתב, שאורגן על ידי ארגון "מבט לתקשורת הפלסטינית", היו גם משפחתו של ארי פולד ז"ל שנרצח בשבוע שעבר בצומת גוש עציון."   
ארגון אלמגור פונה למשטרה לפתוח בחקירה נגד ג'יבריל רג'וב בהשראת מכון "מבט לתקשורת פלסטינית" 

"על פי הטענה של אלמגור, רג'וב מופיע בכלי תקשורת ישראלים כתומך בשלום, אך ממעקב של "מבט לתקשורת הפלשתינית" (Palestinian Media Watch) עולה כי הוא מסית עקבי לפעולות טרור, בתקשורת הפלשתינית והערבית, נגד ישראל ואזרחיה."  
מכון "מבט לתקשורת פלסטינית" יופיע בכנסת להציג ממצאיו בפני "השדולה למען קידום תודעת הניצחון הישראלי" 

"באירוע שייערך תחת הכותרת 'מהסתה לרצח: האחריות הישירה של הרשות הפלסטינית', יציג איתמר מרכוס, מנהל ארגון Palestinian Media Watch מספר קטעים ששודרו בטלוויזיה הפלסטינית בעיצומו של גל הטרור ב-2015 בכיכובו של רג'וב שיכולים להוות בסיס להעמדתו לדין."  
מכון "מבט לתקשורת פלסטינית" מציג ראיות בדיון בכנסת 

"הראיות החדשות הוצגו על-ידי איתמר מרכוס, מקים ארגון מבט לתקשורת פלסטינית, וסא"ל במיל' מוריס הירש, היועץ המשפטי של הארגון."  
מכון "מבט לתקשורת פלסטינית" השתתף בדיוני ועדת החוץ והביטחון של הכנסת בנושא המשכורות למחבלים אסירים  

זהו הדיון הרביעי שנערך בועדת החוץ והביטחון בנושא זה מאז יוני 2017, וכולם נערכו בהשתתפות נציגי "מבט לתקשורת פלסטינית". (15/02/2018)  
"בוא ניכנס לאתר הנפלא של מבט לתקשורת הפלסטינית, PMW! הם עושים עבודת קודש!"אומרת סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי לגלי צה"ל  

"בוא ניכנס לאתר הנפלא של איתמר מרכוס, מבט לתקשורת הפלסטינית, PMW. הם עושים עבודת קודש ."  
בעקבות דיווח "מבט לתקשורת פלסטינית": נורבגיה דורשת את כספיה חזרה ממרכז פלסטיני ע"ש מחבלת  

"לנורבגים נודע כי הרשות הפלסטינית החליטה לקרוא למרכז נשים שהוקם בסיועם על שם מחבלת שהשתתפה בפיגוע 'אוטובוס הדמים' ב-1978, שבו נרצחו 35 ישראלים. הם דורשים להסיר את הלוגו הנורבגי מהבניין ולקבל בחזרה את כספי הסיוע."  
מנהל "מבט לתקשורת פלסטינית" מעיד בפני ועדת החוץ והבטחון של הכנסת 

"בראיון ל-360 מספר איתמר מרכוס, מייסד ומנהל מכון המחקר 'מבט לתקשורת הפלסטינית' שישתתף בדיון, על יכולתה של הרשות ללבות את האש נגד ישראל, בהתאם ללוחות זמנים שהיא חפצה בהם."  
חשיפה של מבט תקשורת פלסטינית על ח"כים ערבים בעיתון מעריב  

מכון מבט לתקשורת הפלסטינית חושף כי חבר הכנסת של בל"ד ברשימה המשותפת באסל גטאס, אשר הושעה השבוע מהכנסת לארבעה חודשים עקב פגישתו עם משפחות מחבלים רוצחים וכינויים "שהידים" - הצדיק אתמול את מעשי הרצח של המחבלים.  
אתר nrg על עדותו של מנהל מבט לתקשורת פלסטינית לועדת הכנסת על 3 ח"כים מבל"ד שהאדירו מחבלים 

"אחרי ניזרי דיבר איתמר מרקוס מ"מבט לתקשורת הפלסטינית" שהציג סרטון שבו נראה אביו של מחבל שרצח ישראלים בגל הטרור האחרון מברך את הח"כים הערבים שביקרו אותו."  
האו"ם מבקש מ"מבט לתקשורת פלסטינית" לפרסם כי האו"ם לא עמד מאחורי קמפיין התקשורת הערבי שהציג מחבלת כדמות מופת 

קרן האו"ם לאוכלוסין שלח מכתב למכון "מבט לתקשורת פלסטינית" עם הצהרה שהאו"ם לא עמד מאחורי "קמפיין הידיים הלבנות" שהאדיר מחבלת  
רה"מ בנימין נתניהו עושה שימוש במחקר PMW כדי להעיד על כוונותיהם האלימות של משתתפי המשט בעזה 

"הם הביאו עימם מבעוד מועד סכינים, מוטות ברזל וכלי נשק נוספים. הם קראו קריאות מלחמה נגד היהודים. תוכלו לשמוע חלק מהדברים בהקלטות שפורסמו. לא הייתה זו ספינת אהבה. זו הייתה ספינת שנאה."  
חבר קונגרס אמריקאי דוחק ברשות הפלסטינית לנקוט באמצעים חמורים נגד ההסתה האנטי ישראלית 

"עבודתו של "מבט לתקשורת פלסטינית" לחשיפת ההסתה נגד ישראל ברשות הפלסטינית מניבה פרי. חבר הקונגרס סטיב רות'מן (דמוקרטי מניו-ג'רסי) החל בהפצת מכתב בקרב הקונגרס הקורא לדחוק ברשות הפלסטינית לנקוט באמצעים חמורים נגד ההסתה האנטי-ישראלית.  
רה"מ בנימין נתניהו מצטט מידע מדו"ח PMW אודות הסכנות שבהאדרת המחבלים ברשות הפלסטינית 

"לא רק טילים ורקטות מסכנות את הביטחון ומרחיקות את השלום. גם מילים יכולות להיות מסוכנות. מי שנותן ידו ואת חסותו לקריאת כיכר ברמאללה על שם טרוריסטית שרצחה עשרות ישראלים בכביש החוף - מעודד את הטרור.  
דו"ח PMW שהוצג בוועדה לענייני חוץ בבית הנבחרים האמריקאי 

באפריל 2008, הציג מנהל ארגון "מבט לתקשורת הפלסטינית", איתמר מרכוס, דו"ח בן 30 עמודים בפני הוועדה לענייני חוץ בקונגרס האמריקאי. הדו"ח מתעד את קשריה ובריתותיה של הרשות הפלסטינית עם אויבי ארה"ב: צפון קוריאה, סוריה, קובה, וונצואלה וארגון "חזבאללה".   
הקונגרס האמריקאי מקפיא כספי סיוע בסך 150 מיליון דולר לרשות הפלסטינית בעקבות דו"ח PMW 

במרץ 2008, פרסמה PMW דו"ח המציג את דברי ההסתה שאמר יו"ר הרשות הפלסטינית, מחמוד עבאס. דו"ח זה פורסם במקביל להחלטת הממשל האמריקאי להעביר 150 מיליון דולר כספי סיוע לרשות הפלסטינית. וועדת התקצוב בקונגרס הגיבה לדו"ח PMW בהקפאת העברת כספי הסיוע.  
סערה תקשורתית בבריטניה עקב דיווח PMW אודות השימוש לרעה שנעשה בכספי הסיוע הבריטי לרשות הפלסטינית 

בינואר 2008, PMW שיחק תפקיד מכריע בגרימת סערה תקשורתית בבריטניה. הדיווחים והכתיבה המשותפת של PMW עם התאחדות משלמי המיסים הבריטית (Taxpayers’ Alliance) הניבו דו"ח שהוצג בפני הפרלמנט הבריטי המציג כיצד הסיוע הבריטי לרשות הפלסטינית מנותב לחינוך השנאה נגד היהודים והמערב, ובתוך כך הסתה הקוראת לרצח היהודים וחיילים בריטים. 
Created by swat