עלילות
מאז הקמתה, נוקטת הרשות הפלסטינית במדיניות של החדרת שנאת יהודים ושנאת ישראל בקרב החברה הפלסטינית. תוך שימוש בכלי התקשורת, מערכת החינוך והמוסדות התרבותיים שבשליטתה, מקדמת הרשות הפלסטינית שנאה דתית, דברי שטנה, עלילות קונספירציה וכדומה. אלו נועדו להציג את הישראלים והיהודים כמי שמהווים איום על הפלסטינים, על הערבים ועל האנושות כולה.

מסע תעמולה זה נחל הצלחה כה גדולה בהחדרת הרעיונות, עד כי מרבית הפלסטינים רואים ברצח, מלחמה ואפילו בפיגועי התאבדות נגד יעדים ישראליים, כהגנה עצמית וכהגשמת רצון 'אללה.'

לאורך ההיסטוריה, נעשה שימוש נרחב בהאשמות כוזבות ובעלילות בכדי להסית לשנאה, אלימות ולרצח המונים. העלילות הקונספירטיביות הרבות כנגד מדינת ישראל, הישראלים והיהודים, הינם חלק בלתי נפרד ממדיניות טיפוח השנאה הנמשכת ברשות הפלסטינית. אנשי הרש"פ מאשימים את ישראל בהדבקת פלסטינים באיידס, בהפצת נגע הסמים, בתכנון וביצוע מזימת רצח ערפאת, ועוד. מטרת הרש"פ הייתה להחדיר את השנאה עד כדי כך שלחימה ואף רצח יהודים וישראלים יתויג כמעשה גבורה וכהגנה עצמית.
עלילה: ישראל רוצחת ומרעילה
עלילות זדוניות נגד ישראל והיהודים הם חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה של הרשות הפלסטינית, השואפת להחדיר שנאה בקרב האוכלוסייה הפלסטינית. בתוך כך, האשמות כי ישראל רודפת ילדים פלסטינים, מרעילה ממתקים ומחדירה חומרי נפץ בתוך צעצועים במטרה להרגם; רוצחת בדם קר ומשחיתה גופות של הרוגים פלסטינים. שקרים אלה ואחרים נוספים למסע הדמוניזציה הנמשך נגד היהודים, וסוללים את הדרך לראיית הטרור נגד ישראל כמעשה לגיטימי של הגנה עצמית, ואף כאידיאל בפני עצמו.

סרטון זה עוסק באחד השקרים הבולטים של הרשות, מפיו של ראש איגוד הסופרים הפלסטינים וסגן שר לשעבר בממשלה הפלסטינית, ד"ר מותוואכל טהא, הטוען כי ישראל שמה לה כמטרה נשים פלסטיניות הרות, במטרה להמית את העוברים שבבטנן.
 
"ראינו כיצד הם [הציונים] דוקרים את בטנן של נשים הרות ושוחטים תינוקות... ושמים להם כמטרה את הילדים ואת רחמיהן של הנשים, כדי שהעם הזה לא יתרבה."
 [הטלוויזיה הפלסטינית, 04/03/2008]