פרסומי PMW
יו-טיוב סגר את החשבון של "מבט לתקשורת פלסטינית" באנגלית בגלל חשיפת שיח השנאה של הרש"פ
Share |

נסגר חשבון היו-טיוב של מכון "מבט לתקשורת פלסטינית"

 
יו-טיוב סגר את החשבון של "מבט לתקשורת פלסטינית" באנגלית
בגלל חשיפת שיח השנאה של הרש"פ
 
 
מנויי "מבט לתקשורת פלסטינית" היקרים,

לאחר שמכון "מבט לתקשורת פלסטינית" פרסם ביום חמישי האחרון סרטון שבו ילדה פלסטינית מדקלמת בטלוויזיה הפלסטינית שיר הקורא ל"למלחמה אשר תכתוש את העושק ותוציא את נפש הציוני," אתר יו-טיוב הודיע על סגירת החשבון של מכון "מבט לתקשורת פלסטינית" בנימוק של הפרת "תנאי השימוש" שלו, הכוללים פרסום של דברי שנאה. החשבון שנסגר, https://www.youtube.com/user/palwatch, מכיל כמעט את כל הסרטונים של המכון באנגלית.

אנו פונים בבקשה אל אלו מכם שיש להם אנשי קשר בגוגל או ביו-טיוב ליצור עמם קשר בבקשה להחזיר את חשבון המכון לפעולה. אחרים יכולים לסייע באמצעות שליחת הודעה ליו-טיוב על ידי לחיצה על הלינק "שלח משוב" בתחתית עמוד הבית של יו-טיוב.סגירת החשבון של מכון "מבט לתקשורת פלסטינית" (PMW) היא שערורייה, ומהווה מכה עבור המלחמה נגד הטרור. עניין זה מהווה סכנה מיוחדת בתקופה הנוכחית, בה ישראל נמצאת במלחמה נגד הטרור הפלסטיני. התיעוד של PMW הנמצא בחשבון היו-טיוב של המכון ממחיש את התמיכה בטרור והעידוד לטרור על ידי מנהיגי הרש"פ ופת"ח.

חשיפת שיח השנאה וההסתה מצד הפלסטינים על ידי מכון המחקר זוכה להכרה של פרלמנטים וממשלות ברחבי העולם, העושים בה שימוש רב. ביום שישי האחרון, נערך דיון באורך 25 דקות בפרלמנט השבדי בנושא תמיכת הרש"פ בגל פיגועי הטרור הנוכחי, והראיות בדיון התבססו במלואן על תיעוד "מבט לתקשורת פלסטינית" - שכעת רובו ככולו אינו נגיש דרך חשבון היו-טיוב של המכון.

מכון PMW מבקש מאתר יו-טיוב להחזיר את חשבון המכון באנגלית לפעולה ולאפשר מחדש את הגישה לסרטונים, וקורא למנוייו לסייע בהפעלת לחץ על גוגל.