פרסומי PMW
ארה"ב ואירופה יצרו את הטרור, טוען דובר מנגנוני הביטחון של הרש"פ אחרי הפיגועים בבריסל
Share |
   
בעקבות הפיגועים בבריסל:
דובר מנגנוני הביטחון של הרש"פ טוען כי 
ארה"ב ואירופה הביאו את הטרור על עצמן
"מי שמבשל את הרעל - יאכל אותו,
ואירופה אוכלת היום את מה שיצרה במו ידיה"
ל
איתמר מרכוס ונאן ז'אק זילברדיק
 
בעקבות הפיגועים אתמול בבריסל, שבהם נרצחו לפחות 30 אנשים ונפצעו מאות, פרסם עדנאן אל-דמירי, דובר מנגנוני הביטחון ברש"פ, בעמוד הפייסבוק שלו שארה"ב ואירופה הן אלו שיצרו את הטרור הבינלאומי. הוא ציין לדוגמא את "ייצוא הטרור היהודי לפלסטין." אל-דמירי טען שאירופה היא האחראית הישירה לטרור שממנו היא סובלת: 

"מי שמבשל את הרעל - יאכל אותו, אירופה אוכלת היום את מה שיצרה במו ידיה."
 
היום, העיתון הרשמי של הרש"פ העבירה את אותו המסר - דמות שראשה הוא גלובוס, המייצגת את העולם המערבי, נראית כשהיא מנסה לפוצץ את המזרח התיכון אך בלי משים מפוצצת את עצמה.

כיתוב בשלט: "מזרח התיכון" 
[אל-חיאת אל-ג'דידה, 23/03/2016]

להלן הפוסט של עדנאן אל-דמירי, דובר מנגנוני הביטחון ברש"פ ב-22/03/2016:
 
"בזמן שבו אנו מגנים ומוקיעים את פעולות הטרור בכל מקום בעולם, אנו הערבים נכווינו בצורה הקשה ביותר מאש הטרור, שיוצר ויוצא על ידי ארה"ב ואירופה מאז לוחמי הג'האד הערבים באפגניסטן, ולפני כן באמצעות ייצוא הטרור היהודי לפלסטין, התמיכה בו והצדקתו. היום אירופה נכווית מהאש שלו בשדות התעופה שלה ובכיכרותיה.
אינני [כותב] מתוך שמחה לאיד, אלא מתוך כאב על כל נפש תמימה שחוסלה, אך מי שמבשל את הרעל - יאכל אותו, ואירופה אוכלת היום את מה שיצרה במו ידיה. אם לא תילחמו בטרור בכל מקום, ובראש ובראשונה בפלסטין, שכן הכיבוש הוא סוג הטרור הנורא ביותר, וכן בסוריה, בעיראק, בתימן, בלוב, במצרים, בתוניסיה ובירדן - אתם תיכוו מהאש שלו, ולטרור אין דת."
[עמוד הפייסבוק של עדנאן אל-דמירי, דובר מנגנוני הביטחון ברש"פ, 22/03/2016]