פרסומי PMW
תנועת פת"ח של מחמוד עבאס קוראת להגן על מבצעי פיגוע הטרור בצומת תפוח ולמחוק את הראיות ממצלמות האבטחה באזור
Share |
Heb-template
תנועת פת"ח של מחמוד עבאס
קוראת להגן על מבצעי פיגוע הטרור בצומת תפוח
ולמחוק את הראיות ממצלמות האבטחה באזור
 
 
עמוד הפייסבוק של תנועת פת"ח בשכם קרא לפלסטינים באזור של מסלול הבריחה של המחבל שירה אתמול ופצע קשות 2 ישראלים, למחוק ממצלמות האבטחה את צילומי הפיגוע ואת הצילומים של רכב המחבלים הנמלט.

בשני פוסטים שהועלו אתמול בעמוד הפייסבוק של תנועת פת"ח בסניף שכם, פת"ח הביעה תמיכה בטרור נגד ישראל והצדיקה אותו, באומרה כי "ההתנגדות היא זכות טבעית של העם הפלסטיני כנגד היהירות הציונית".

הפוסט השני קרא לכל מי שיש ברשותו צילומי אבטחה מפיגוע הירי שהיה אתמול באזור שכם, או ממסלול הבריחה של המחבלים, למחוק את הצילומים על מנת להעלים ראיות שיוכלו לסייע לכוחות הביטחון של ישראל לתפוס את המחבלים.

על אף שהפוסטים לא ציינו במפורש את פיגוע הירי שהיה אתמול בצומת תפוח, הם כוללים תמיכה בטרור נגד ישראל.

להלן שני הפוסטים שפורסמו אתמול בעמוד של תנועת פת"ח:
"עמנו המהולל, בני עמנו הנכבדים – אנו קוראים לכם להיפטר מהחומרים שנשמרו היום במצלמות בתיכם או בתי העסק שלכם, ולא להעביר ביניכם שום חומר תקשורתי שהכיבוש מפיץ.
עמנו המהולל, בני עמנו בעיירות ובכפרים שבדרום [מחוז] שכם האיתן, אנו מצדיעים לכם על עמידתכם לצדם של מי שנקלעו למבוי סתום מקרב בני עמנו המרבה להקריב מעצמו. [כנראה הכוונה היא למבצעי הפיגוע שעכשיו מתנהל מרדף אחריהם.]  
אנו מצדיעים לכם ולמאבקכם,  
תנועת פת"ח
סניף שכם"
[עמוד הפייסבוק של סניף שכם בתנועת פת"ח, ועמוד הפייסבוק של נציבות ההסברה והתרבות של תנועת פת"ח, 02/05/2021]
"פת"ח: ההתנגדות היא זכות טבעית של העם הפלסטיני, והכיבוש יישא באחריות למעשיו בירושלים
סניף שכם בתנועת פת"ח הדגיש כי ההתנגדות היא זכות טבעית של העם הפלסטיני כנגד היהירות הציונית וההתקפות נגד בני עמנו באשר הם, ובירושלים בפרט.
בהודעה לעיתונות שפרסמה לשכת ההסברה שלה, התנועה הדגישה היום (יום א') כי העם הפלסטיני לא יזנח את ירושלים לבדה אל מול כוחות הכיבוש ועדרי מתנחליו.

[עמוד הפייסבוק של סניף שכם בתנועת פת"ח, 02/05/2021]

מכון "מבט לתקשורת פלסטינית" מציין כי למרות ההצהרות של תנועת פת"ח באנגלית, שהיא מתנגדת לטרור, דבריה בערבית מביעים תמיכה ושבח למחבלים.