דלאל מוגרבי ומחבלות נוספות מואדרות בטלוויזיה הפלסטינית
הטלוויזיה הרשמית של הרש"פ - 01/01/2013

 
תוכנית הטלוויזיה הפלסטינית הרשמית "פלסטין הבוקר הזה" דנה בחגיגות יום השנה של פת"ח, בתפקידם של סטודנטים.
הטלוויזיה הפלסטינית ראיינה את פאדי שוואהין, ממלא מקום נשיא אגודת הסטודנטים באוניברסיטת אל-קודס; איאת צלאח אל-דין, מתאמת ועדות "אחיות דלאל" באונברסיטאות ודר' יאסר אבו חאמד, חבר בסניף פת"ח בקלקיליה.
איאת צלאח אל-דין, מתארת את ארגון "אחיות דלאל":
"כשאנו מדברים על 'אחיות דלאל', אנחנו מדברים על אחות האסיר, אלמנת השהיד או בת הלוחם הפלסטיני באופן כללי. אתה מדבר על היורשות של השהידה דלאל מוגרבי ויורשות מבקשות השהאדה (המתאבדות) כמו ופאא' אדריס, איאת אל-אח'רס, ענדליב טקאטקה, ורבות אחרות."
לחץ לצפייה בסרטון
לחץ כאן לדיווח

הערה: דלאל מוגרבי - הובילה את פיגוע הטרור הקטלני ביותר בתולדות ישראך בשנת 1978 - טבח כביש החוף - כשהיא ומחבלים נוספים חטפו אוטובוס ורצחו 37 אזרחים, מתוכם 12 ילדים.

ופאא' אדריס - המחבלת המתאבדת הראשונה. בפיגוע שביצעה במרכז ירושלים ב-2002 היא הרגה אדם אחד ופצעה מעל ל-100 אנשים. בתור מתנדבת בסהר האדום הפלסטיני, היא עקפה את סידורי הביטחון והצליחה להיכנס לירושלים באמבולנס פלסטיני.

איאת אל-אח'רס - הפכה בגיל 17 למחבלת המתאבדת הפלסטינית הצעירה ביותר. היא הרגה 2 ישראלים ופצעה 28 בפיגוע התאבדות ליד סופרמרקט בירושלים במרץ 2002.

ענדליב ח'ליל מוחמד סולימאן או ענדליב טקאטקה - מחבלת מתאבדת שהרגה 6 ופצעה מעל 80 בפיגוע התאבדות בשוק מחנה יהודה ב-12/04/2002.