חבר בפרלמנט הרש"פ מכנה את חיילי צה"ל "חיילים רובוטיים המגיעים מהגיהינום... [ש]הפכו למרושעים ואיומים יותר ממה שקרה בכבשני הנאצים"
סוכנות הידיעות הפלסטינית "מען" - 25/07/2014

 

מאמר דעה חבר הפרלמנט של הרש"פ ושר האסירים לשעבר, עיסא קראקע:
"'חלאות.' זוהי המילה שבאמצעותה הצליחה כתבת הרשת האמריקנית CNN לתאר את הברבריות והפראות הישראלית, ואת פשעי המלחמה נגד תושבי רצועת עזה...
חיילים רובוטיים המגיעים מהגיהינום, שהקיצוניות בוערת בהם כמו שטנים מאש, שבויים בתרבות הרצח והמוות. חלאה היא המדינה העברית הזו, אשר קורעת לגזרים את חלקי הגופות של ילדים ונשים ומבצעת רצח עם... חלאות הם אלו שהביאו לארץ הזו דם וחרבות לאחר שהונו את העולם בתור קורבנות השואה, אך הפכו למרושעים ואיומים יותר ממה שקרה בכבשני הנאצים... חלאה היא המדינה העברית הזו, אשר הפכה למדינת שואה. היא פתחה את שעריה בפני מפעלי המוות, וקנה המידה לגבורה אצלה הפך למספר ההרוגים שנופלים בשורות הפלסטינים... חלאה היא המדינה הזו, שטענה כי היא קמה כמקלט לעם היהודי, בעוד שכיום היא המקום הכי לא בטוח ליהודים. היא קיבצה אותם בתוך מחנה צבאי, ולא בתוך מדינה, והפכה את בני עמה לשומרים, לצלפים וליחידות חיסול. היא מושחתת מבחינה מוסרית ומבחינה משפטית, וצועדת במהירות לכיוון הפשיזם. היא מקדשת את המוות יותר מאשר את החיים."