העיתון הרשמי של הרש"פ מאשים את ישראל ברצח ילדים
אל-חיאת אל-ג'דידה - 19/07/2014

 
ב16/7/2014 4 ילדים פלסטינים נהרגו בחוף הים ממה שנחשד כהפצצה של צה"ל. ישראל הצהירה שאיננה מכוונת לפגוע באזרחים ופתחה בחקירה לבירור נסיבות האירוע.
כותרת: טבח ילדי משפחת בכר – פצע שלא יגליד
"... שתי עיניו של הכובש הרוצח, המסוגר בתוך ספינת הקרב, צפו במחזה הזה מקרוב. הוא כמעט מת מזעם. כיצד הילדים הללו ממשפחת בכר, לכל היותר בני עשר, יוצרים שמחה והופכים את האושר למציאות על חוף עזה?! הדם רותח בראשו של הכובש המסוגר בתוך ספינת הקרב, בשעה שמחשבותיו הגזעניות והארסיות ממשיכות לזחול אל מוחו. בזעם רב עוד יותר, הוא שואל את עצמו: "מדוע הנערים הצעירים הללו, אויבינו, אינם מפחדים מאיתנו?!
הכובש הניד בראשו בחוזקה כדי לגרש את המחשבות האלה, אשר פלשו למוחו ובלבלו אותו. הוא ירה במהירות פגז לעברם מספינת הקרב שלו, כשבעיניו הבזק משונה ומפחיד, אולם הפגז נפל ליד ארבעת הילדים. הם נתקפו פאניקה ואימה, וברחו במהירות מהמקום תוך שהם מתנשמים בכבדות, בחיפוש אחר מקום בטוח, אך הכובש לא אפשר לתמימות [הילדים] להגיע למקום מבטחים, ורדף אחריהם עם פגז נוסף, שהפך את גופם הרך לשרידי איברים מפוזרים על פני חולות חוף עזה. ההבזק בעיניו נעשה עז יותר, והוורידים בצווארו התנפחו באופן שאפילו גדולי המומחים, הפרשנים והפסיכיאטרים בעולם אולי לא יצליחו להסבירו, להבינו ולטפל בו...."