גרמנו לשינוי
האו"ם מבקש מ"מבט לתקשורת פלסטינית" לפרסם כי האו"ם לא עמד מאחורי קמפיין התקשורת הערבי שהציג מחבלת כדמות מופת
Share |
האו"ם מבקש מ"מבט לתקשורת פלסטינית" לפרסם כי
האו"ם לא עמד מאחורי קמפיין התקשורת הערבי
שהציג מחבלת כדמות מופת


להלן תרגום של מכתב בדואר אלקטרוני שהועבר מקרן האו"ם לאוכלוסין למכון "מבט לתקשורת פלסטינית":

מאת: אבו-בכר דונגוס

אדון או גברת נכבדים:

אנא ציינו לפניכם את ההצהרה הבאה מטעם "קרן האומות המאוחדות לאוכלוסין" [UNFPA] בנושא ההודעה שלכם על 'קמפיין הידיים הלבנות'. כמו כן, ציינו לפניכם כי הסמל שלנו הוסר מהקמפיין. אנו נעריך כל פעולה שאתם ("מבט לתקשורת פלסטינית") תעשו בעקבות קבלת מידע זה.

הודעה לעיתונות מטעם "קרן האומות המאוחדות לאוכלוסין" [UNFPA]

10 בפברואר 2011

קרן האו"ם לאוכלוסין מצהירה על אי-מעורבותה בקמפיין התקשורת הערבית

האומות המאוחדות, ניו יורק - קרן האו"ם לאוכלוסין (UNFPA) מודיעה כי אין לה שום מעורבות בבחירת הנשים שהוצגו ב'קמפיין הידיים הלבנות' של איגוד מפיקי הטלוויזיה הערבים (APUTV), והיא ביקשה שהסמל שלה יוסר מאתר הקמפיין. בשנת 2008 קרן האו"ם לאוכלוסין סיפקה לאיגוד מפיקי הטלוויזיה הערבים מידע ונתונים בנושאי בריאות המשפחה ובני נוער. היא לא סיפקה מימון. חשוב מכך, "UNFPA" לא ייעצה ולא הייתה מעורבת בבחירת הנשים הערביות שהוצגו במיזם, והיא מגנה כל פעולת אלימות הנוטלת את חייהם של חפים מפשע. הקרן, לפיכך, מתנערת מפעילות הקמפיין.

איגוד מפיקי הטלוויזיה הערביים פועל תחת חסות ליגת המדינות הערביות, ומועצת שרי ההסברה הערביים. קרן האו"ם לאוכלוסין סיפקה לקמפיין מידע על סמך שיתוף הפעולה ארוך- הטווח שלה עם ליגת המדינות הערביות, ועל סמך המנדט שלה לקדם את ענייני בריאות המשפחה והשוויון המגדרי, ולסייע באסטרטגיות פיתוח אוכלוסין.

http://www.unfpa.org/public/home/news/pid/7250

הקש כאן לצפייה בפרסום PMW בנושא